Омраза срещу Мартин от "Игри на волята", той ревна (ВИДЕО)


Омраза срещу Мартин от "Игри на волята", той ревна (ВИДЕО)
Снимка: Игри на волята: България/Facebook

Мартин Кънев, победителят от шестия сезон на "Игри на волята", се срина заради омразата, която е почувствал заради участието си в екстремното риалити.

Какво се случи с Мартин

По време на скорошна зрелищна гладиаторска битка във Варна, той беше посрещнат от бурни освирквания. Очевидно зрителите все още не са му простили стратегията, с която стигна до финала и спечели 100 000 лева.

Още: Новият водещ на "Игри на волята" предизвика скандал

"Трудно е да четеш и да се сблъскваш с толкова омраза. Признавам, че играта ни беше изпълнена със стратегии и понякога взимахме решения, които не бяха популярни. Но това е състезание, в което оцеляването зависи от тактика и адаптивност. Ако съм засегнал някого с поведението си – съжалявам. Аз съм човек, който търси баланса. Не само физическата сила е важна в такава игра, но и умението да мислиш стратегически. Надявам се, че с времето хората ще разберат мотивите ми. Никой не е безгрешен. Простете ми… и аз греша", сподели той пред публиката.

Мартин, който по професия е програмист, не успя да сдържи емоциите си и се разплака пред публиката. Тази негова реакция трогна някои от присъстващите в залата, които усетиха неговото искрено разкаяние.

Припомняме, че па първи път десет от най-силните гладиатори от "Игри на волята" мерят сили на живо в невиждани досега изпитания в Бургас, Варна, Русе, София и Пловдив. Под името "Турнири на волята" те показват своите умения пред феновете на риалитито.

Още: Ето с каква красавица ходи Мартин от "Игри на волята" (СНИМКА)

Етикети:
Iwoman.bg

Още от Шоу


Реклама

Казват, че душите живеят в очите на хората. Дори животните го усещали и гледали човека в очите.  

Людмила Филипова

Най-четени | Най-нови


виж всички виж всички
Реклама